Menu Zamknij

IV Zawody Drużynowe Nocy Świętojańskiej

Artykuły Fora Koła i kluby Koło nr 8 „Kolejarz” IV Zawody Drużynowe Nocy Świętojańskiej

Oglądasz 4 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #1660
      AvatarAndrzej Miszczyk
      Opiekun forum

      Witajcie.
      No to zaczynamy !!!
      Zapraszam do zapoznania się z regulaminem oraz zapisy.
      Przypominam, że jest to ograniczona ilość miejsc !!!

      Regulamin Zawodów:
      IV Zawody Drużynowe Nocy Świętojańskiej.
      Zawody odbędą się 02-03.07.2021 r. nad jeziorem Staw Goszczanowski od strony śluzy na prawym i lewym jego brzegu w miejscowości Goszczanowo.
      Zawody mają charakter towarzyski, zamknięty.
      1. W zawodach biorą udział dwuosobowe drużyny.
      2. Drużyna może zgłosić dodatkową osobę rezerwową należącą do koła PZW nr 8 „Kolejarz”.
      3. Każdy uczestnik drużyny oraz osoby towarzyszące muszą posiadać maseczkę i zachować odstęp 1,5 – 2 m od pozostałych uczestników.
      4. Drużyny łowią na jednym stanowisku.
      5. Drużyny nadają sobie nazwy i występują pod nimi podczas zawodów.
      6. Zawody odbywają się na zasadach określonych w RAPR i odbywają się na żywej rybie.
      7. Każdy zawodnik ma obowiązek posiadać siatkę do przetrzymywania ryb min 2 m.
      8. Drużyna łowi na max 4 wędki metodą dowolną z wykluczeniem spinningu, muchy.
      9. Zabrania się przeszkadzania innym zawodnikom w połowie ryb.
      10. Zawodnicy z drużyny łowią w obrębie swojego stanowiska.
      11. Łowienie zawodnika poza stanowiskiem wyznaczonym przez organizatora powoduje ukaranie drużyny punktem karnym, a niezaprzestanie procederu skutkuje dyskwalifikacją drużyny.
      12. Wyklucza się z rybostanu Ukleję.
      13. W zawodach mają prawo uczestniczyć członkowie koła nr 8 „Kolejarz” i zaproszone dwie pary (reprezentanci) koła nr 1 „Jaź” z Goszczanowa i dwie pary (reprezentanci) Klubu Dorado.
      14. Organizator przewiduje jedną 5 min przerwę na ważenie ryb oraz posiłek na stanowisku od godziny 23:00 – 24:00.
      15. Organizator będzie dokonywał ważenia dużych okazów na wezwanie zawodnika w trakcie zawodów.
      16. Organizator przewiduje klasyfikacje za najwięcej złowionych ryb.
      17. Organizator przewiduje specjalne wyróżnienie za najdłuższą złowioną rybę z gatunku: szczupak, karp, lin, leszcz, karaś, okoń, sum, amur lub węgorz.
      18. W związku z pomiarem najdłuższej ryby uwzględnia się okazy, które nie mają wymiaru ochronnego (tzw. przyłów), jednak zaraz po pomiarze przez sędziego ryba wraca do wody. Nie uwzględnia się przy tym wagi ryby.
      19. Ogranicza się ilość zanęty do 30 l na parę. Spowodowane jest to ograniczenie płytkim poziomem (od 1 – 2,5 m) i woda stojąca.
      20. Limit używanych przynęt pochodzenia zwierzęcego wprowadzanych do zanęty wynosi 4 litry na jedną drużynę, w tym: maksymalnie 1,5 litra ochotki (jokersa i max 0,5 l ochotki haczykowej) i 1 litr czerwonych robaków (dżdżownicowate), które muszą być przedstawione do kontroli w stanie niepociętym.
      21. Zawodnik zobowiązuje się przestrzegać zasad ochrony epidemiologicznej zachowując 2 – 1,5 metrowy odstęp od pozostałych uczestników imprezy lub używać ochrony w postaci maseczki zakrywającej usta i nos.
      22. Każdy uczestnik zawodów jest zobowiązany do dostarczenia w dniu zawodów wypełnionego i podpisanego covid-oświadczenia, które można pobrać ze strony internetowej okręgu oraz strony głównej PZW.
      23. Oświadczenie covidowe będą musiały być wypełnione przed zapisem drużyny
      Program zawodów:
      16:00- zbiórka zawodników
      16:00-16:30 – zapisy zawodników , odprawa.
      16:30-18:00 – losowanie stanowisk, zajmowanie stanowisk, przygotowanie sprzętu, zanęt i
      przynęt.
      18:00 – rozpoczęcie zawodów
      23:00 – 24:00 – 5 min przerwy, 1-wsze ważenie ryb, oraz posiłek
      10:00 – zakończenie zawodów, końcowe ważenie
      10:40 – posiłek, podsumowanie zawodów oraz rozdanie nagród.
      Sprawy organizacyjne :
      Punktowanie uczestników „Wstęp na łowisko” za parę to : 80 pkt.
      Liczba stanowisk ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.
      Zapisy dokonywane będą do 30.06.2020 r. do godziny 18:00 .
      Zapisy proszę dokonywać u organizatora wysyłając SMS na nr organizatora 508786359 lub w wiadomości na koncie FB – Miszczyk Andrzej z nazwą drużyny, imionami i nazwiskami drużyny + rezerwowi. Zgłoszenie musi być potwierdzone odbiorem przez organizatora (czyli musi być skuteczne)
      Organizator zapewnia posiłek w nocy (od 23:00 – 24:00 i po zawodach około godziny 10:00). Istnieje możliwość zamówienia dodatkowego posiłku dla osób towarzyszących w momencie zbiórki przed zawodami.
      W sprawach nieuregulowanych decyzję ostateczną podejmuje sędzia główny zawodów.
      Dodatkowe informacje u Andrzeja Miszczyka pod nr telefonu 508 786 359
      Organizator zastrzega sobie zmiany w regulaminie, które przedstawi w ostatecznej wersji przed rozpoczęciem zawodów.

    • #1662
      AvatarAndrzej Miszczyk
      Opiekun forum

      Lista zawodów:

      IV Zawody Drużynowe Nocy Świętojańskiej Goszczanowo 2021

      1 Szydercy – Krzysztof Miszczyk, Mariusz Jaworski
      2 Gumofilce – Krzysztof Rajtar, Adam Bartkowiak
      3 Klan Marszałów – Łukasz Marszał, Wiesław Marszał
      4 Kilerów Dwóch – Piotr Miszczyk, Krystian Sobczak
      5 Bratanki – Gabriel Mazurkiewicz , Waldemar Mazurkiewicz
      6 Serteam – Łukasz Zdeb, Marcin Zdeb
      7 1 druzyna koło n1 „Jaź”
      8 2 drużuna koło nr 1 „Jaź”
      9 1 Drużyna klub Dorado
      10 2 Drużyna Klub Dorado

    • #1663
      AvatarAndrzej Miszczyk
      Opiekun forum

      1 Szydercy – Krzysztof Miszczyk, Mariusz Jaworski
      2 Gumofilce – Krzysztof Rajtar, Adam Bartkowiak
      3 Klan Marszałów – Łukasz Marszał, Wiesław Marszał
      4 Kilerów Dwóch – Piotr Miszczyk, Krystian Sobczak
      5 Bratanki Gabriel – Mazurkiewicz, Waldemar Mazurkiewicz
      6 Serteam – Łukasz Zdeb, Marcin Zdeb
      7 Somsiedzi – Radek Tomaszewski, Cezary Kościukiewicz
      8 Kaczki – Józefa Jobs, Mirosław Kaczmarczyk
      9 Amatorzy – Jacek Denkiewicz, Marcin Romańczuk
      10 Niepokonani Goszczanowo 1 – Jerzy Sienkiewicz, Mirosław Rój
      11 Royal King’s Team – Marcel Miszczyk, Koray Oguz
      12 Hamsi – Kemal Yildiz, Engin Ozdemir
      13 Dorado – Robert Dolaciński, Krystian Dolaciński
      14 Moczykije – Tomasz Skorupski, Piotr Zdeb

      • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 months, 3 weeks temu przez AvatarAndrzej Miszczyk.
    • #1665
      AvatarAndrzej Miszczyk
      Opiekun forum

      Podsumowanie IV Zawodów Drużynowych Nocy Świętojańskiej.
      Zapraszam na film oraz zapoznanie się z tabelą

      Attachments:
      You must be logged in to view attached files.
    • #1667
      AvatarAndrzej Miszczyk
      Opiekun forum

      Tabela IV Zawodów Drużynowych Nocy Świętojańskiej
      Pozdrawiam

      Attachments:
      You must be logged in to view attached files.
Oglądasz 4 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.