Menu Zamknij

Jacek

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 64)
  • Autor
    Wpisy
  • W odpowiedzi na: PLWS 2021 #1669
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Ze względu na totalny brak ryby na Nowej Soli.Po konsultacji z organizatorami postanowiliśmy zmienić miejsce zawodów.Za zmiany przepraszamy.

    Ogłoszenie;

    Dnia 14.08.2021.Odbędzie się druga tura PLWS .Miejsce to Kostrzyn n\o rz.Warta „Opaska”

    Zbiórka 7.00

    7.00 -8.00 losowanie, oraz rozejście się na stanowiska

    9.50 -nęcenie ciężkie

    10.00-14.00 łowienie

    14.00-15.00 Koniec zawodów i warzenie ryb -odczytanie wyników.

    Przypominam iż w tym roku nie ma posiłków ,więc kanapki wskazane.

    Wszelkie robactwo gliny i zanęty mogę dostarczyć na łowisko Zamówienia do 10.08.2021.Tel 501 508 125.Ceny internetowe.

    Obowiązkowo proszę wykupić zezwolenie na trening i zawody na połów ryb na ternie PZW Okręg w Gorzowie Wlkp

    W odpowiedzi na: PLWS 2021 #1657
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Pierwsza tura za nami .Pogoda dopisała rybki drobne i słabo ,ale ……na sucho nie siedzieliśmy.

    Organizacja pierwsza klasa .Sędziowie na medal.Program komputerowy do losowania i wyliczania wyników przetestowany więc szczegóły wszyscy zawodnicy znają i oto….

    Wyniki pierwszej tury.

    1.Żary Team ………6 pkt .Waga 6180.

    2.Team Pozawiałki……6 pkt. Waga 6170

    3.Sens Życia….7pkt Waga 6345

    4.Super Team Dorado…….7pkt.Waga 5040

    5.Drennan Wałcz….7 pkt.Waga 3880

    6.Hanys Team……8pkt.Waga 6355

    7.Amigole…….8 pkt.Waga 5040

    8.Grześki……8pkt.Waga 4790

    9.Dendrobena Team …….9pkt.Waga 5920

    10.Rumcajsy……9pkt.Waga 3285

    11.Lubusz Team…..10pkt.Waga 5520

    12.Szuwarów Dwóch Team…..10pkt.Waga 4735

    13.Team Drzonków ….12pkt.Waga 3515

    14.Dorado……13 pkt.Waga 3985

    15.Jutro będzie lepiej….13pkt.Waga 3075

    16.Braciaki……13pkt.Waga2705

    17.Team Międzyrzecz …..16pkt.Waga 1305

    18.Roksa…..22pkt.Waga 0

    Roksa opłaciła zapisana ,ale ciężka(chwilowa) choroba uniemożliwiła start w tej turze z tego tytułu punkty karne zgodnie z regulaminem.

    🙁

    Wszystkim uczestnikom dziękuje za przybycie oraz miłą i sympatyczną atmosferę nad wodą,oby tak było na tej stronie

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 months temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 months temu przez AvatarJacek.
    W odpowiedzi na: PLWS 2021 #1654
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    W dniu 03.06.2021 na zawody zostaliśmy zwolnieni przez Zarząd Okręgu PZW w Szczecinie z opłat okręgowych za wędkowanie ,ale musimy wpłacić 10 zł.od osoby na rozwój sportu .W płata będzie przyjmowana przy stoliku sędziowskim przed zawodami i przekazana sędziemu głównemu .

    Wielkie podziękowania dla Andrzeja Lubasiewicza za zaangażowanie i zorganizowanie całych zawodów na terenie Okręgu Zachodniopomorskiego.

    Przypominam ,że przyjmuję zamówienia na robaki.Od czerwonych ,białych ,pinki,kaster,jokers,ochotka haczykowa.Ceny jak w internecie .

    W odpowiedzi na: PLWS 2021 #1651
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Zwolniło się kilka miejsc w pierwszej lidze można się zapisywać.

    W odpowiedzi na: PLWS 2021 #1647
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Ogłoszenie ;

    W dniu 03.06.2021 (Boże Ciało)dobędzie się pierwsza tura zawodów w ramach PLWS.Zawody odbędą się na rz.Odrze(Wyspa Pucka) w Szczecinie przy ul.Dobrej Nadzi .Dojazd do łowiska asfaltem (jest jeszcze jeden dojazd ,ale tego nie polecam)w wzdłuż działek ogrodniczych.Dojazd samochodem do każdego stanowiska .(Nawigacja z pewnością doprowadzi).

    Łowisko charakteryzuje się dużą ilością ryb i wynik powyżej 10kg nie jest żadnym wyczynem.Uciąg wody to 3- 10g.więc lekko.Głębokość łowiska od 3 do 5 m.

    Na tym łowisku były organizowane klubowe Mistrzostwa Kraju w tamtym roku ,a w tym pięć dni przed nami odbędą się indywidualne Federowe Mistrzostwa Polski.Później Okręg PZW Szczecin organizuje tam dwudniowe Mistrzostwa Okręgu.Tak więc można pojechać obejrzeć MP lub sprawdzić wyniki w internecie na stronie PZW Szczecin i mieć obraz o wynikach zawodów.

    7.00 Zbiórka i sprawdzenie obecności

    7.30 Losowanie stanowisk

    8.00 wyjazd na stanowiska

    8.00-9.50 przygotowanie do łowienia

    9.50 nęcenie ciężkie

    10.00-14.00 łowimy

    14.00-14.30 waga

    15.00 odczytanie wyników zawodów

    Przypominam iż posiłku nad wodą nie będzie (mineralna tak).Proszę zabrać ze sobą kanapki.Oraz kasę na trzy tury z góry.

    Istotna sprawa .Łowisko charakteryzuje się tym iż wolno pomost postawić w wodzie do wysokości krótkich butów gumowych .Proszę się więc zaopatrzyć w gumowe buty

    Wszelkie robactwo gliny i zanęty mogę dostarczyć na łowisko Zamówienia do 28.05.2011.Tel 501 508 125.Ceny internetowe.

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 months, 2 weeks temu przez AvatarJacek.
    W odpowiedzi na: Klub Dorado Gorzów #1643
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Uwaga zawody .W dniu 09.05.2021 odbędą się zawody otwarte Klubu Dorado o Puchar Wiosny.Miejsce zawodów Ściana Świerkocin zbiórka 7.00 wpisowe 70 pkt. Zapisy .Sklep Wędkarski Dorado tel. 95 7230 231
    Waldemar Kryński tel. 602 273 518

    W odpowiedzi na: PLWS 2021 #1640
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Proszę wszystkie drużyny o potwierdzenie startów do 15.05.2021 .Może być na stronie ,telefonicznie lub SMS.Piętnastego Maja postaram się podać łowisko pierwszej tury, gdyż Ciecierzyce są za ciasne na 44 osoby.Data nie ulega zmianie.

    Wszystkiego typu robactwo dostarczam na łowisko .Proszę o zamówienia z tygodniowym wyprzedzeniem.Ceny identyczne jak wszystkich firm internetowych w Polsce.

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 months temu przez AvatarJacek.
    W odpowiedzi na: Klub Dorado Gorzów #1639
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Na dzień dzisiejszy z powodu pandemii zawody klubu Dorado są odwołane tzn. przeniesione na bliżej nieokreślony termin.

    W odpowiedzi na: PLWS 2021 #1637
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Pierwsza liga po uzupełnieniach.Tylko wycofanie się ze startu danej drużyny, lub braku potwierdzenia o które poproszę na początku maja(między 01.maj , a 10.maj) zwalnia miejsce dla następnej w kolejce.

    1.Team Międzyrzecz- potwierdzono

    Mateusz Szulczyński

    Rafał Rodziewicz

    Marcin Brzęczyk

    2.Rumcajsy -potwierdzono

    Przemysław Kalinowski

    Kamil Wierzba

    3.

    4.Żary Team-potwierdzono

    Robert Kamiński

    Krzysztof Żuk

    5.Sens Życia-potwierdzono

    Andrzej Lubasiewicz

    Zbigniew Milewski

    6.Dorado – potwierdzono

    Jacek Denkiewicz

    Krzysztof Denkiewicz

    7.Szuwarów Dwóch Team-potwierdzono

    Jan Romańczak

    Marek Obarski

    8.Jutro Będzie Lepiej-potwierdzono

    Kacper Bednarz

    Henryk Bednarz

    9.Drennan Wałcz-potwierdzono

    Grzegorz Kuriata,

    Karol Dąbrowski

    10.Hanys Team-potwierdzono

    Andrzej Greczuk

    Marcin Berger

    11. Dendrobena Team -potwierdzono

    Łukasz Jarzębski

    Paweł Siembida

    12.

    13.Amigole -potwierdzono

    Jacek Kudełka

    Trojan Bliznakopulu

    14.

    15.Grześki-potwierdzono

    Grzegorz Pielasa

    Grzegorz Petrykowski

    16.

    17.Super Team Dorado -potwierdzono

    Klosowicz Rafał

    Patelski Marcin

    18.TEAM PAZAWIAŁKI -potwierdzono

    Tomasz Płocha

    Adam Stefaniak

    19.Braciaki-POTWIERDZONO

    Mateusz Birula

    Piotr Birula

    20.Team Drzonków-potwierdzono

    Jacek Gawron ,

    Zbigniew Trubiłowicz

    21.Lubusz Team-potwierdzono

    Emil Matjaszko

    Marcin Karaś

    22.Roksa-potwierdzono

    Samuel Bogdan

    Jacek Kozielski

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 months temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 months, 4 weeks temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 months, 3 weeks temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 months, 2 weeks temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 months, 2 weeks temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 months, 2 weeks temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 months, 1 week temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 months, 1 week temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 months temu przez AvatarJacek.
    W odpowiedzi na: PLWS 2021 #1635
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    WCZORAJ OTRZYMAŁEM TAKĄ INFORMACJĘ W SPRAWIE ZALEGŁEGO FINAŁU 2020 CYT;
    Dobry wieczor, W zwiazku z wprowadzonymi obostrzeniami zaległy finał PLWS 2020 zostaje odwołany. Czas niezbędny na organizacji będzie zbyt krótki jeżeli obostrzenia zostaną wycofane po 9.04. (w co osobiście wątpię)Niestety sytuacja jaka ma miejsce od roku i której końca nie widać spowodowała, że finał mimo prób nie jest w stanie się odbyć i nie będę podejmował kroków do przeprowadzenia go w innym terminie. Bardzo proszę o zrozumienie i wyrozumiałość. Miejmy nadzieję, że w tym roku uda się przeprowadzić eliminacje w poszczególnych województwach jak również ogolbosposlki finał. Dziękuję drużyną za cierpliwość.

    Pozdrawiam Dorian

    W odpowiedzi na: PLWS 2021 #1632
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Jest potwierdzona rezerwacja Odra Nowa Sól wraz z organizacją.Warta Świerkocin wypada z pierwszej ligi i wchodzi data 14.08.2021 Odra dwa odcinki Ściany w Nowej Soli.

    Zgodnie z regulaminem jeśli zgłosi się większa ilość drużyn nie mieszczących się w pierwszej lidze zorganizuję jedno-turową drugą ligę.Zawody te odbędą się 21.08.2021 na Ścianie w Świerkocinie(rezerwacja zgłoszona).

    Zawody jednodniowe 250 pkt.od drużyny .Pierwsza piątka zwycięzców ma 100% gwarancji startów w pierwszej lidze w 2022.

    Jednoznacznie z pierwszej ligi spada pięć ostatnich drużyn , a przypadku rezygnacji jakiejkolwiek drużyny z pierwszej ligi (poza ostatnią piątką)automatycznie wchodzi kolejna drużyna z drugiej ligi.

    W odpowiedzi na: PLWS 2021 #1629
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    cyt.- Team Drzonków Jacek Gawron , Zbigniew Trubiłowicz

    propozycja zmiany daty i miejsca zawodów nr.2 z 21.08 na

    14.08.2021 Nowa Sól Ściana dolna i górna.

    I to jest oficjalna propozycja którą mi przedstawiono wraz z organizacją.Oczywiście ja jestem za .Z tego wynika że Świerkocin odpada,ale poczekajmy na oficjalną rezerwację w kalendarzu imprez PZW Zielona Góra.

    W odpowiedzi na: PLWS 2021 #1623
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Nie chcę straszyć ,ale do pierwszej ligi zostało tylko sześć wolnych miejsc .Ja zapisuję zgodnie z regulaminem ,żeby nie było …..a ja nie wiedziałem !!!

    W odpowiedzi na: PLWS 2021 #1617
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Wstępna lista startowa .Pierwszeństwo startu mają drużyny z 2020r.

    1.Team Robinson

    Artur Kocikowski

    2.

    3.Polandfishing Zachód 1

    Wieczorek Grzegorz
    Sandecki Tomasz

    4.Żary Team

    Robert Kamiński
    Krzysztof Żuk

    5.Sens Życia

    Andrzej Lubasiewicz
    Zbigniew Milewski

    6.Dorado

    Jacek Denkiewicz
    Krzysztof Denkiewicz

    7.Patałachy

    Ireneusz Kopka
    Paweł Chrzanowski

    8.Jutro Będzie Lepiej

    Kacper Bednarz
    Henryk Bednarz

    9.

    10.

    11. Dendrobena Team

    Łukasz Jarzębski
    Paweł Siembida

    12.Dorado 1

    Waldemar Kryński
    Paweł Błauciak

    13.Amigole

    Jacek Kudełka
    Trojan Bliznakopulu

    14.

    15.Grześki

    Grzegorz Pielasa
    Grzegorz Petrykowski

    16.Górek Team

    Kacper Górecki
    Patrycja Pawłowska
    Aleksandra Sołtysińska

    17.Super Team Dorado

    Klosowicz Rafał
    Patelski Marcin

    18.TEAM PAZAWIAŁKI :

    Tomasz Płocha
    Adam Stefaniak

    19.Braciaki

    Mateusz Birula
    Piotr Birula

    20.Team Drzonków

    Jacek Gawron ,
    Zbigniew Trubiłowicz

    21.Lubusz Team

    Emil Matjaszko
    Marcin Karaś

    22.Roksa

    Samuel Bogda
    Jacek kozielski

    Lista rezerwowa liczy się kolejność zgłoszeń .Według regulaminu druga liga.

    1.Colmic Zachód

    Piotr Jodko
    Franek Kotowski

    2.Żwirek i Muchomorek

    Piotr Dyjecki
    Tomasz Krzecki

    3.Colmic Zachód 2

    Łukasz Bańko
    Bartosz Konieczny

    4.Kumple

    Andrzej Greczuk
    Stefan Kowalski

    5.Team Międzyrzecz

    Mateusz Szulczyński
    Rafał Rodziewicz

    6.Sensas Team Żary

    Łukasz Harnys
    Robert Kot

    7.Team Garaż

    Krzysztof Kudła
    Dariusz Sinkiewicz

    8.Team Bolki i Lolki

    Kamil Kuleta
    Łukasz Głowacki

    9.Drennan Wałcz

    Grzegorz Kuriata,
    Karol Dąbrowski
    Marek Obarski

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 months, 3 weeks temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 months, 3 weeks temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 months, 3 weeks temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 months, 2 weeks temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 months, 2 weeks temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 months, 2 weeks temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 months, 2 weeks temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 months, 2 weeks temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 months, 2 weeks temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 months temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 months temu przez AvatarJacek.
    W odpowiedzi na: Kondolencje #1615
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Niestety, ale w krótkim czasie po ojcu Jurkowi zmarła matka.

    Z powodu śmierci matki dla Jerzego Sienkiewicza od kolegów z klubu i koła szczere kondolencje

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 64)