Menu Zamknij

Andrzej Miszczyk

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 13 wpisów - 1 z 13 (wszystkich: 13)
  • Autor
    Wpisy
  • W odpowiedzi na: IV Zawody Drużynowe Nocy Świętojańskiej #1667
    AvatarAndrzej Miszczyk
    Opiekun forum

    Tabela IV Zawodów Drużynowych Nocy Świętojańskiej
    Pozdrawiam

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    W odpowiedzi na: IV Zawody Drużynowe Nocy Świętojańskiej #1665
    AvatarAndrzej Miszczyk
    Opiekun forum

    Podsumowanie IV Zawodów Drużynowych Nocy Świętojańskiej.
    Zapraszam na film oraz zapoznanie się z tabelą

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    W odpowiedzi na: IV Zawody Drużynowe Nocy Świętojańskiej #1663
    AvatarAndrzej Miszczyk
    Opiekun forum

    1 Szydercy – Krzysztof Miszczyk, Mariusz Jaworski
    2 Gumofilce – Krzysztof Rajtar, Adam Bartkowiak
    3 Klan Marszałów – Łukasz Marszał, Wiesław Marszał
    4 Kilerów Dwóch – Piotr Miszczyk, Krystian Sobczak
    5 Bratanki Gabriel – Mazurkiewicz, Waldemar Mazurkiewicz
    6 Serteam – Łukasz Zdeb, Marcin Zdeb
    7 Somsiedzi – Radek Tomaszewski, Cezary Kościukiewicz
    8 Kaczki – Józefa Jobs, Mirosław Kaczmarczyk
    9 Amatorzy – Jacek Denkiewicz, Marcin Romańczuk
    10 Niepokonani Goszczanowo 1 – Jerzy Sienkiewicz, Mirosław Rój
    11 Royal King’s Team – Marcel Miszczyk, Koray Oguz
    12 Hamsi – Kemal Yildiz, Engin Ozdemir
    13 Dorado – Robert Dolaciński, Krystian Dolaciński
    14 Moczykije – Tomasz Skorupski, Piotr Zdeb

    W odpowiedzi na: IV Zawody Drużynowe Nocy Świętojańskiej #1662
    AvatarAndrzej Miszczyk
    Opiekun forum

    Lista zawodów:

    IV Zawody Drużynowe Nocy Świętojańskiej Goszczanowo 2021

    1 Szydercy – Krzysztof Miszczyk, Mariusz Jaworski
    2 Gumofilce – Krzysztof Rajtar, Adam Bartkowiak
    3 Klan Marszałów – Łukasz Marszał, Wiesław Marszał
    4 Kilerów Dwóch – Piotr Miszczyk, Krystian Sobczak
    5 Bratanki – Gabriel Mazurkiewicz , Waldemar Mazurkiewicz
    6 Serteam – Łukasz Zdeb, Marcin Zdeb
    7 1 druzyna koło n1 „Jaź”
    8 2 drużuna koło nr 1 „Jaź”
    9 1 Drużyna klub Dorado
    10 2 Drużyna Klub Dorado

    W odpowiedzi na: III ZDNŚ – Goszczanowo 2020 #1559
    AvatarAndrzej Miszczyk
    Opiekun forum

    Uwaga !
    Podczas zawodów osoby, które się nie dostosują do wymagań utrzymania ciszy i zostanie im zwrócona uwaga, a mimo to będą dalej przeszkadzali, będę zdyskwalifikowani.
    Po ostatnich zawodach były incydenty niezachowania ciszy. Nie może być takiej sytuacji w tym roku !
    Na to będę zwracał szczególna uwagę.

    W odpowiedzi na: III ZDNŚ – Goszczanowo 2020 #1554
    AvatarAndrzej Miszczyk
    Opiekun forum

    Wstawiam tutaj wstępna listę drużyn :

    1. Lord’s of the Fish
    – Piotr Miszczyk
    – Adam Witczak

    2. Gumofilce
    – Adam Bartkowiak
    – Krzysztof Rajtar

    3. Plutasy
    – Radosław Tomaszewski
    – Łukasz Dragun
    Rez. Czarek Kościukiewicz

    4. Klan Marszałów
    – Łukasz Marszał
    – Wiesław Marszał
    Rez. Mikołaj Marszał

    5. Łotry
    – Paweł Chrzanowski
    – Piotr Kowala

    6. Hamsi
    – Kemal Yildiz
    – Engin Ozdemir

    7. Leszcze
    – Jerzy Sienkiewicz
    – Wiesław Deputat

    8. Gryzli
    – Waldemar Kryński
    – Robert Dolaciński

    9. Bracia Serek
    – Marcin Zdeb
    – Łukasz Zdeb

    10. Bratanki
    – Gabriel Mazurkiewicz
    – Waldemar Mazurkiewicz

    11. Teem PanDa
    – Krystian Sobczak
    – Dominik Frankowski

    12. Szydercy
    – Mariusz Jaworski
    – Krzysztof Miszczyk

    13. Ziomale
    – Adam Mierzejewski
    – Stanisław Wojciechowski

    14. No body
    – Tomasz Czerepowski
    – Oleg Dereshak

    15. Snajper Team
    – Tomek Wojtkowiak
    – Rafał Reszka

    16. Głuchy i Ślepy Team
    – Tomasz Wielgos
    – Borkowski Ryszard

    Osoby bez pary:
    – Piotr Zdeb

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 year, 2 months temu przez AvatarAndrzej Miszczyk.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 year, 2 months temu przez AvatarAndrzej Miszczyk.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 year, 2 months temu przez AvatarAndrzej Miszczyk.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 year, 2 months temu przez AvatarAndrzej Miszczyk.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 year, 2 months temu przez AvatarAndrzej Miszczyk.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 year, 1 month temu przez AvatarAndrzej Miszczyk.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 year, 1 month temu przez AvatarAndrzej Miszczyk.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 year, 1 month temu przez AvatarAndrzej Miszczyk.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 year, 1 month temu przez AvatarAndrzej Miszczyk.
    W odpowiedzi na: III ZDNŚ – Goszczanowo 2020 #1550
    AvatarAndrzej Miszczyk
    Opiekun forum

    To kilka zdjęć stanowisk które muszą zostać poprawione. Jeżeli tego nie zrobimy, będzie dużo mniej stanowisk, albo uczestnicy będą musieli sami przygotować. A chyba nie o to chodzi, prawda?

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    W odpowiedzi na: Kondolencje #470
    AvatarAndrzej Miszczyk
    Opiekun forum

    Kemal bracie.

    Przyjmij nasze najszczersze kondolencje z powodu straty brata.

    Pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć.

    AvatarAndrzej Miszczyk
    Opiekun forum

    29-30.06. 2019r. nad jeziorem Staw Goszczanowski odbyły się II Zawody Drużynowe Nocy Świętojańskiej dla członków Koła PZW nr 8 „Kolejarz” i przyjaciół.

    Do zawodów przystąpiło 19 drużyn. Atmosfera podczas zawodów był bardzo towarzyska i miała charakter koleżeński. Po przygotowaniach i przystąpieniu do wędkowania zawodnicy skupili się na swojej wcześniej przygotowanej strategii. Zawody odbywały się od godziny 16:00 – 10:00 rano, uwzględniając dwie kategorię: wagową drużynową oraz indywidualną za najdłuższą złowioną rybę (również przyłów).

    Podczas zawodów nie łowiliśmy uklei za to różnorodność ryb była całkiem spora, od płotek, wzdręg, linków, po  sumy i karpie oraz węgorze.

    W nocy złowiono 4 sumy przez kolegów Jacka Denkiewicza, Gabryela Mazurkiewicza, Roberta Dolacińskiego w którym najdłuższym okazem zawodów okazał się 61 cm Waldemara Zielińskiego.

    Wyniki zawodów pozostawiają pewny niedosyt, ale można obwieścić, że po raz drugi Puchar Przechodni Zawodów Drużynowych Nocy Świętojańskiej ufundowany przez Restaurację Turecki Kebab i Kemala Yildiza została drużyna Leszcze w składzie Wiesław Deputat i Jerzy Sienkiewicz.

    Podczas zawodów na każdym stanowisku zawitała para Świtezianki i Kupały co wywołało spore zadowolenie zawodników i stało się już to tradycją.

    Podczas zawodów odwiedził nas Mistrz Świata w wędkarstwie spinningowym Marcin Romańczuk, któremu bardzo podobały się nasze zawody, za co jesteśmy wdzięczni.

    Za nasze zmagania serdecznie dziękujemy naszym uczestnikom, a w szczególności naszym sponsorom:

    Koło PZW nr 8 „Kolejarz” w Gorzowie Wlkp.

    Koło PZW nr 1 „Jaź” w Goszczanowie

    Pawłowi Chrzanowskiemu –  za wspaniałe puchary „ostatniego miejsca” oraz napoje na gorący wieczór.

    Józefowi  Ufir  – za pomoc w pysznym śniadaniu

    Piotrowi Górnickiemu – za bezinteresowny wkład w nadzór nad zawodami

    Izie Miszczyk – Świteziańce

    Restauracji Turecki Kebab – za pyszny nocny posiłek

    Kemalowi Yildizowi – za ufundowanie pucharu przenośnego oraz statuetki za „Najdłuższą Rybę IIZDNŚ”, oraz pomoc w organizacji.

    Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy na III Zawody Drużynowe Nocy Świętojańskiej – Goszczanowo 2020

     

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    AvatarAndrzej Miszczyk
    Opiekun forum

    Aktualizacja zapisów.

    Pozostało ostatnie miejsce !!!

    Choć nie ukrywam, że te 18 jest już też dużym wyzwaniem. Jako drużyny musicie przygotować się na warunki zdecydowanie różne, gdyż stanowiska są wymagające i czasem trzeba będzie się dostosować. To jednak pozostawiam ślepemu losowi podczas losowania stanowisk. Znacie ten akwen i wiecie czego można oczekiwać. 🙂

    1  Klan Marszałów – Łukasz i Wiesław Marszał.
    2  Plutasy – Radosław Tomaszewski i Łukasz Dragun
    3  Hamsi – Kemal Yildiz i Engin Ozdemir
    4  Leszcze – Jerzy Sienkiewicz i Wiesław Deputat
    5  Pub 112 – Marek Banaś i Marcin Zabierski
    6  Gryzli – Waldemar Kryński i Robert Dolaciński
    7  PanDa – Łukasz Klincewicz i Krystian Sobczak
    8  Jokersy – Stanisław Wojciechowski i Gaca Andrzej
    9  Bratanki – Gabriel i Waldemar Mazurkiewicz
    10  Gepardos i Marcelos – Krzysztof i Marcel Miszczyk
    11  Łotry – Piotr Kowala i Paweł Chrzanowski
    12  Lord’s of the Fish – Piotr Miszczyk i Adam Witczak
    13  Gold Fish – Adam Mierzejewski i Ufir Oliwier
    14  TEAM Waldek & Marek – Waldemar Zieliński i Marek Dudkiewicz
    15  Team ORCA – Wiesław Pazgier i Marcin Kunik
    16  Krąp SłN – Piotr Mańko i Błażej Surała
    17  GTF – RADOSŁAW RUSZLEWICZ i TOMASZ BOROWIK
    18 Eden Team – Ewa Denkiewicz i Jacek Denkiewicz
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 years, 1 month temu przez Avataradmin.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 years, 1 month temu przez AvatarAndrzej Miszczyk.
    W odpowiedzi na: Plws 2019 zmiany regulaminowe #362
    AvatarAndrzej Miszczyk
    Opiekun forum

    Pierwsza tura zawodów za nami. Oficjalne wyniki.

    1.Sens Życia……………………………….3pkt

    Andrzeju Lubasiewicz ….2-sektorowa

    Zbigniew Milewski………1-sektorowa

    2.Maniakalni Maniacy Wędkowania….4pkt

    Piotr Piotrowicz,……1

    Damian Jackowski….3

    3.Dorado1…………………………….11pkt
    Waldemar Kryński…..9
    Paweł Błauciak………2

    4.Metaxa Team……………………12pkt
    Kwiatkowski Marcin…..4
    Dobrzaniecki Jakub…..8

    4.West Team……………………….12pkt
    Robert Bajenka…….8
    Adam Stefaniak…..4

    4.Lubusz Taem……………………12pkt
    Emil Matjaszko……7

    Marcin Karaś……..5

    4.Team Łopata……12pkt

    Maciej Łopata…….6

    Andrzej Greczuk…6

    8.Amatorzy Team…………………13pkt
    Tomasz Płocha…………..3
    Grzegorz Petrykowski…10

    9.Roksa……………………………..16pkt
    Kamiński Robert…..5
    Samuel Bogdan….11

    10.Amigole……………………..18pkt
    Jacek Kudełka …….12
    Henryk Bednarz……6

    11.Team Działkowscy……………….20pkt

    Działkowski Grzegorz…..11

    Karwat Robert…………….9

    12.Jutro będzie lepiej ………………25pkt

    Grzegorz Pielasa…..15

    Kacper Bednarz…….10

    13.TK Leszcze…………………….26pkt
    Grzegorz Kasiński……13
    Roman Telesiński……13

    14.Ewika ……………………………27
    Ewa Marszałek……15
    Katarzyna Dec…….12

    15.Dorado…………………………..28

    Jacek Denkiewicz………………14

    Krzysztof Denkiewicz

    rezerwa Gracjan Łopaczyk….14

    Szczegółowe wyniki do wglądu na każdych zawodach.Dziękuję wszystkim za przybycie , oraz miłą i przyjazną atmosferkę pomimo szalonego wiatru który złamał nie jedna tyczę.

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 year, 11 months temu przez AvatarJacek.
    W odpowiedzi na: Plws 2019 zmiany regulaminowe #361
    AvatarAndrzej Miszczyk
    Opiekun forum

    Zaczynamy zapisy na 2019 .Zgłoszenia na stronie lub pod nr.tel.Jacek 501 508 125

    1.Amatorzy Team
    Tomasz Płocha
    Grzegorz Petrykowski

    2.Jutro będzie lepiej
    Grzegorz Pielasa
    Kacper Bednarz

    3.Dorado
    Jacek Denkiewicz
    Krzysztof Denkiewicz
    rezerwa Gracjan Łopaczyk

    4.Dorado1
    Waldemar Kryński
    Paweł Błauciak

    5. Red Devils
    Grzegorz Wieczorek
    Tomasz Sandecki

    6.TK Leszcze
    Grzegorz Kasiński
    Roman Telesiński

    7.Amigole
    Jacek Kudełka
    Henryk Bednarz

    8.West Team
    Robert Bajenka
    Adam Stefaniak

    9.Sens Życia
    Andrzeju Lubasiewicz
    Zbigniew Milewski

    10.Metaxa Team
    Kwiatkowski Marcin
    Dobrzaniecki Jakub

    11.Ewika
    Ewa Marszałek
    Katarzyna Dec

    12.Lubusz Taem
    Emil Matjaszko
    Marcin Karaś

    13.Maniakalni Maniacy Wędkowania
    Piotr Piotrowicz,
    Damian Jackowski

    14.Roksa
    Kamiński Robert
    Samuel Bogdan

    15.Team Łopata
    Maciej ŁopatA
    Andrzej Greczuk

    16.Team Działkowscy
    Działkowski Grzegorz
    Działkowski ..

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 year, 11 months temu przez AvatarJacek.
    AvatarAndrzej Miszczyk
    Opiekun forum

    Aktualna lista startowa.

    Zamykamy powoli zapisy, gdyż miejsc na dwie może nie starczyć.

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
Oglądasz 13 wpisów - 1 z 13 (wszystkich: 13)