Menu Zamknij

Artykuły Fora Spławik Sezon 2019 Spławikowy sezon 2019

Temat zawiera 4 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Jacek 2 miesięcy, 1 tydzień temu.

• Autor
    Wpisy
    bodzio
    bodzio
    Uczestnik

Witam,

Tego jeszcze nie było, abym ja zaczynał pisać w spławiku….. 😀  Ale to prawda, czasami też potrafię usiąść z bacikiem lub odległościówką….  W efekcie w dniu dzisiejszym pierwsza tegoroczna zasiadka, całkiem przypadkowa, łowisko zanęcone wcześniej poobiednimi ziemniaczkami, bacik 5m, dwa ziarka kukurydzy konserwowej na haczyk i gotowe, do tego krzesełko, podbierak…. po dziesięciu minutach branie i melduje się lin 56 cm ….. 😀   życióweczka !!!!

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    bodzio
    bodzio
    Uczestnik

Dziś kolejna zasiadka i kolejny fajny lin… 49 cm… 😀

Attachments:
    Jacek
    Opiekun forum

I to się nazywa fart.Gratulacje i proszę częściej w spławiku 😀 .Ja niedługo odrobię zaległości ,a mam materiału co niemiara.

bodzio
    bodzio
    Uczestnik

Staram się jak mogę 😀

Liny biorą, przeważnie +/- kilogram, czasem trafi się fajniejszy, wczoraj 43 cm dziś 50-tka 😀

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 miesięcy, 1 tydzień temu przez bodzio bodzio.
    Attachments:
    Jacek
    Opiekun forum

Piękna ryba .Kapitalne kolory ,a co najważniejsze ….te emocje w czasie holu .Ta ryba ma moc!!Gratulacje bo ja nie pamiętam kiedy złowiłem lina powyżej kilograma.W tym roku złowiłem  dwa….. takie 10cm.+ 🙂 ,ale branie na spławiku jak powyżej kg.

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.