Menu Zamknij

Spławikowy sezon 2019

Artykuły Fora Spławik Sezon 2019 Spławikowy sezon 2019

Oglądasz 4 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
      bodziobodzio
      Uczestnik

Witam,

Tego jeszcze nie było, abym ja zaczynał pisać w spławiku….. 😀  Ale to prawda, czasami też potrafię usiąść z bacikiem lub odległościówką….  W efekcie w dniu dzisiejszym pierwsza tegoroczna zasiadka, całkiem przypadkowa, łowisko zanęcone wcześniej poobiednimi ziemniaczkami, bacik 5m, dwa ziarka kukurydzy konserwowej na haczyk i gotowe, do tego krzesełko, podbierak…. po dziesięciu minutach branie i melduje się lin 56 cm ….. 😀   życióweczka !!!!

Attachments:
      You must be logged in to view attached files.
      bodziobodzio
      Uczestnik

Dziś kolejna zasiadka i kolejny fajny lin… 49 cm… 😀

Attachments:
      Opiekun forum

I to się nazywa fart.Gratulacje i proszę częściej w spławiku 😀 .Ja niedługo odrobię zaległości ,a mam materiału co niemiara.

bodziobodzio
      Uczestnik

Staram się jak mogę 😀

Liny biorą, przeważnie +/- kilogram, czasem trafi się fajniejszy, wczoraj 43 cm dziś 50-tka 😀

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 8 months, 4 weeks temu przez bodziobodzio.
      Attachments:
      Opiekun forum

Piękna ryba .Kapitalne kolory ,a co najważniejsze ….te emocje w czasie holu .Ta ryba ma moc!!Gratulacje bo ja nie pamiętam kiedy złowiłem lina powyżej kilograma.W tym roku złowiłem  dwa….. takie 10cm.+ 🙂 ,ale branie na spławiku jak powyżej kg.

Oglądasz 4 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.