Menu Zamknij

Plws 2019 zmiany regulaminowe

Artykuły Fora Zawody Zawody spławikowe Plws 2019 zmiany regulaminowe

Otagowano: , ,

Oglądasz 9 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #360
      AvatarAndrzej Miszczyk
      Opiekun forum

      Regulamin Zawodów dla woj.Lubuskiego na 2019 jest taki sam jak w roku 2018 jednak zmienia się wpisowe;

      1.Prawo startu mają tylko drużyny dwu osobowe .Jest możliwość zmiany jednego zawodnika w drużynie w przypadkach losowych na dowolnie wyznaczoną osobę, która w danym roku nie brała udziału w zawodach PLWS w innej drużynie.Warunek -jeden z dwóch zgłoszonych zawodników na pierwszych zawodach musi brać udział w zawodach w danym dniu.

      2.Łowimy w dwóch sektorach, łowiąc dowolną techniką spławikową.Zawody jeden dzień jedna tura.

      3.Punktacja .Za pierwsze miejsce 1pkt.sektorowy,drugie 2pkt sektorowe itd….Suma miejsc sektorowych dwóch zawodników decyduje o zajmowanym miejscu w danym dniu oraz w tabeli ogólnej(końcowej),przy tej samej ilości punktów decyduje waga ryb.Za niezłowienie ryby w zawodach +1pkt

      4.Prawo startu w lidze ma dwadzieścia jeden drużyn -drużyny startujące w 2018 mają prawo pierwszeństwa startu pod warunkiem zgłoszenia się do końca marca 2019r.nowe drużyny przyjmowane będą do 20.04. 2019r.liczy się kolejność zgłoszeń i opłat.Po tym terminie nie będzie możliwości przyjmowania drużyn.

      4a.Przyjmujemy drużyny z innych województw.

      5.Jeśli zgłosi się większa ilość drużyn jak dwadzieścia jeden z pozostałych(22,23…..przypominam kolejność zgłoszeń) zostanie stworzona druga liga ,która będzie rywalizować o awans na 2019r

      6.W przypadku systemu dwu ligowego do drugiej ligi spada pięć ostatnich drużyn i automatycznie pięć najlepszych drużyn z drugiej awansuje.

      7.Brak drugiego zawodnika z drużyny ,lub drużyny na danych zawodach automatycznie dyskwalifikuje drużynę w tym dniu.Za dyskwalifikację drużyna otrzymuje maksymalną ilość punktów sektorowych przyjętą na pierwszych zawodach plus dwa.

      8.Startowe 100 pkt .od osoby tj.200 od drużyny za turę .Startowe z góry za trzy tury tj.600 pkt .Całość przeznaczona na wygrane i posiłki w zawodach minus 300 pkt.z każdych zawodów dla sędziów lub stałej ekipy która na łowisku rozstawi i pozbiera numerki startowe ,zważy i wypuści ryby, oraz podliczy klasyfikację zawodów.

      Stała ekipa zostanie wyłoniona z pośród ochotników którzy zadeklarują współpracę we wszystkich turach.Takie osoby (pojedynczo lub parami)proszone są o kontakt Jacek 501 508 125

      9.Wszelkie kwestie dotyczące wymiarów ochronnych oraz pozostałych regulaminów zawodów regulują przepisy PZW lub innych właścicieli lub dzierżawców na których odbywać się będą zawody PLWS.

      10.Ryba zacięta przed końcowym strzałem zawodów ma prawo być wyholowana po czasie i zaliczona do wyniku zawodnika .
      W takim przypadku zawodnik holujący ma obowiązek równo ze strzałem kończącym okrzykiem poinformować sędziego lub kolegów z sąsiednich stanowisk o zaistniałym fakcie

      11.Ryby złowione w czasie zawodów PLWS po zważeniu wracają w całości z powrotem do wody.Każde złamanie tego punktu regulaminu będzie karane dyskwalifikacja drużyny w danym dniu.

      Pierwsze zawody przewiduje przełom Kwietnia -Maja

      drugie Lipiec Sierpień

      trzecie Wrzesień

      Niestety dokładne daty przyjmę po przeanalizowaniu dat okręgowych PZW Gorzów,Z.Góra,Szczecin,Piła -gdyż takie wstępne pojedyncze deklaracje posiadam od zawodników.

    • #361
      AvatarAndrzej Miszczyk
      Opiekun forum

      Zaczynamy zapisy na 2019 .Zgłoszenia na stronie lub pod nr.tel.Jacek 501 508 125

      1.Amatorzy Team
      Tomasz Płocha
      Grzegorz Petrykowski

      2.Jutro będzie lepiej
      Grzegorz Pielasa
      Kacper Bednarz

      3.Dorado
      Jacek Denkiewicz
      Krzysztof Denkiewicz
      rezerwa Gracjan Łopaczyk

      4.Dorado1
      Waldemar Kryński
      Paweł Błauciak

      5. Red Devils
      Grzegorz Wieczorek
      Tomasz Sandecki

      6.TK Leszcze
      Grzegorz Kasiński
      Roman Telesiński

      7.Amigole
      Jacek Kudełka
      Henryk Bednarz

      8.West Team
      Robert Bajenka
      Adam Stefaniak

      9.Sens Życia
      Andrzeju Lubasiewicz
      Zbigniew Milewski

      10.Metaxa Team
      Kwiatkowski Marcin
      Dobrzaniecki Jakub

      11.Ewika
      Ewa Marszałek
      Katarzyna Dec

      12.Lubusz Taem
      Emil Matjaszko
      Marcin Karaś

      13.Maniakalni Maniacy Wędkowania
      Piotr Piotrowicz,
      Damian Jackowski

      14.Roksa
      Kamiński Robert
      Samuel Bogdan

      15.Team Łopata
      Maciej ŁopatA
      Andrzej Greczuk

      16.Team Działkowscy
      Działkowski Grzegorz
      Działkowski ..

      • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 9 months, 1 week temu przez AvatarJacek.
    • #362
      AvatarAndrzej Miszczyk
      Opiekun forum

      Pierwsza tura zawodów za nami. Oficjalne wyniki.

      1.Sens Życia……………………………….3pkt

      Andrzeju Lubasiewicz ….2-sektorowa

      Zbigniew Milewski………1-sektorowa

      2.Maniakalni Maniacy Wędkowania….4pkt

      Piotr Piotrowicz,……1

      Damian Jackowski….3

      3.Dorado1…………………………….11pkt
      Waldemar Kryński…..9
      Paweł Błauciak………2

      4.Metaxa Team……………………12pkt
      Kwiatkowski Marcin…..4
      Dobrzaniecki Jakub…..8

      4.West Team……………………….12pkt
      Robert Bajenka…….8
      Adam Stefaniak…..4

      4.Lubusz Taem……………………12pkt
      Emil Matjaszko……7

      Marcin Karaś……..5

      4.Team Łopata……12pkt

      Maciej Łopata…….6

      Andrzej Greczuk…6

      8.Amatorzy Team…………………13pkt
      Tomasz Płocha…………..3
      Grzegorz Petrykowski…10

      9.Roksa……………………………..16pkt
      Kamiński Robert…..5
      Samuel Bogdan….11

      10.Amigole……………………..18pkt
      Jacek Kudełka …….12
      Henryk Bednarz……6

      11.Team Działkowscy……………….20pkt

      Działkowski Grzegorz…..11

      Karwat Robert…………….9

      12.Jutro będzie lepiej ………………25pkt

      Grzegorz Pielasa…..15

      Kacper Bednarz…….10

      13.TK Leszcze…………………….26pkt
      Grzegorz Kasiński……13
      Roman Telesiński……13

      14.Ewika ……………………………27
      Ewa Marszałek……15
      Katarzyna Dec…….12

      15.Dorado…………………………..28

      Jacek Denkiewicz………………14

      Krzysztof Denkiewicz

      rezerwa Gracjan Łopaczyk….14

      Szczegółowe wyniki do wglądu na każdych zawodach.Dziękuję wszystkim za przybycie , oraz miłą i przyjazną atmosferkę pomimo szalonego wiatru który złamał nie jedna tyczę.

      • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 9 months, 1 week temu przez AvatarJacek.
    • #417
      AvatarJacek
      Opiekun forum

      Ogłoszenie; Zgodnie z planem w dniu 24.08.2019. na rz.Warta w miejskości Świerkocin”Ściana” odbędzie się druga tura PLWS .Organizatorem zawodów jest Koło nr.8 i klub „Dorado” .

      Zbiórka 7.00
      7.30 -8.00 zapisy losowanie i rozejście się na stanowiska.
      9.50 pierwsze nęcenie
      10.00 – 14.00 łowienie
      14.00-14.30 Posiłek oraz ogłoszenie wyników.

    • #429
      AvatarJacek
      Opiekun forum

      Wyniki zawodów z Świerkocina Przy tej samej ilości punktów decyduje waga ryb.

      1.Łopata Team

      Maciej Łopata ……….1

      Andrzej Greczuk ……5

      2.Metaxa Team

      Kwiatkowski Marcin……7

      Dobrzaniecki Jakub…….1

      3.Dorado

      Denkiewicz Jacek …….3

      Denkiewicz Krzysztof…….7

      3.Amatorzy

      Tomasz Płocha ……6

      Grzegorz Petrykowski……4

      5.Roksa

      Jacek Kozielski……3

      Bogdan Samuel…….10

      5.TK Leszcze

      Grzegorz Kasiński…….11

      Roman Telesiński……..2

      5.Sens Życia

      Andrzej Lubasiewicz…….9

      Michał Sarba ……4

      8.Dorado1

      Waldemar Kryński …..12

      Paweł Błauciak……2

      9.Lubusz Team

      Emil Matjaszko……6

      Marcin Karaś…….9

      10.Jutro będzie lepiej

      Grzegosz Pielasa ……..11

      Kacper Bednarz…….5

      11.Ewika

      Ewa Marszałek…..8

      Katarzyna Dec……13

      11.West Team

      Robert Bajenka……14

      Adam Stefaniak…..8

      13.Amigole

      Jacek Kudełka…..12

      Henryk Bednarz…..10

      14.Maniakalni Maniacy Wędkarstwa

      Piotr Piotrowicz………17

      Damian Jackowski……17

      15.Team Działkowscy

      Działkowski Grzegorz……17

      Karwat Robert………17

      Wyniki zmagań po dwóch turach;

      1.Sens Życia……………………………….16pkt

      Andrzeju Lubasiewicz

      Zbigniew Milewski

      2.Team Łopata……18pkt

      Maciej Łopata

      Andrzej Greczuk

      3.Metaxa Team……………………20pkt
      Kwiatkowski Marcin
      Dobrzaniecki Jakub

      4.Amatorzy Team…………………23pkt
      Tomasz Płocha
      Grzegorz Petrykowski

      5.Dorado1……………………………25pkt
      Waldemar Kryński
      Paweł Błauciak

      6.Lubusz Taem……………………27pkt
      Emil Matjaszko

      Marcin Karaś

      7.Roksa……………………………..29pkt
      Kamiński Robert
      Samuel Bogdan

      8.West Team……………………….34pkt
      Robert Bajenka
      Adam Stefaniak

      9.Dorado…………………………..38

      Jacek Denkiewicz

      Krzysztof Denkiewicz

      rezerwa Gracjan Łopaczyk

      9.Maniakalni Maniacy Wędkowania….38pkt

      Piotr Piotrowicz,.

      Damian Jackowski

      11..TK Leszcze…………………….39pkt
      Grzegorz Kasiński
      Roman Telesiński

      12.Amigole……………………..40pkt
      Jacek Kudełka
      Henryk Bednarz

      13.Jutro będzie lepiej ………………41pkt

      Grzegorz Pielasa

      Kacper Bednarrz

      14.Ewika ……………………………48
      Ewa Marszałek
      Katarzyna Dec

      15.Team Działkowscy……………….54pkt

      Działkowski Grzegorz

      Karwat Robert

      Szczegółowe wyniki do wglądu na każdych zawodach.Dziękuję wszystkim za przybycie , oraz miłą i przyjazną atmosferkę .

    • #433
      AvatarJacek
      Opiekun forum

      Ogłoszenie; Zgodnie z planem w dniu 07.09.2019. na rz.Warta w miejskości Kostrzyn n\o „Opaska” odbędzie się trzecia i ostatnia tura PLWS .Organizatorem zawodów jest Koło nr.8 i klub „Dorado” .

      Zbiórka 7.00
      7.30 -8.00 zapisy losowanie i rozejście się na stanowiska.
      9.50 pierwsze nęcenie
      10.00 – 14.00 łowienie
      14.00-14.30 Posiłek oraz ogłoszenie wyników.

      • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 8 months, 4 weeks temu przez AvatarJacek.
    • #448
      AvatarJacek
      Opiekun forum

      Wyniki zawodów z dn.07.09.2019 rz.Warta Kostrzyn n\o „Opaska”

      1.Dorado pkt 7

      Jacek Denkiewicz ……6

      Krzysztof Denkiewicz……1

      2.Łopata Team pkt.8

      Łopata Maciej…..7

      Greczuk Andrzej…..1

      3.Dorado1 pkt.8 -Waga ryb

      Kryński Waldemar…..4

      Błauciak Paweł…….4

      4.Amatorzy Team pkt.10

      Grzegorz Petrykowski……8

      Tomasz Płocha ……2

      5.Sens Życia pkt 10-Waga ryb

      Andrzej Lubasiewicz…..8

      Zbigniew Milewski……2

      6.Roksa pkt.11

      Bogdan Samuel….6

      Kamiński Robert….5

      7.Ewika….14

      Ewa Marszałek……11

      Katarzyna Dec…..3

      8.Metaksa.pkt14

      Kwiatkowski Marcin…..9

      Dobrzaniecki Jakub….5

      9.TK Leszcze pkt.15

      Grzegorz Kasiński……3

      Roman Telsiński….12

      10.Amigole pkt.20

      Jacek Kudełka ….11

      Henryk Bednarz….9

      11.Lubusz Team pkt.20

      Jan Ziólkowski….13

      Marcin Karaś…..7

      12.Jutro będzie Lepiej pkt.20

      Grzegorz Pielasa….10

      Kacper Bednarz….10

      13.West Team pkt.25

      Robert Bajenka……13

      Adam Stefaniak…..12.

       

      Wyniki kończące cały cykl PLWS Lubuskie

      1.Sens Życia……………………………….26pkt Waga ryb z trzech tur -60,010

      Andrzeju Lubasiewicz

      Zbigniew Milewski

      2.Team Łopata……26pkt  Waga ryb z trzech tur-50,370

      Maciej Łopata

      Andrzej Greczuk

      3.Dorado1……………………………33pkt Waga ryb z trzech tur-40,447
      Waldemar Kryński
      Paweł Błauciak

      4.Amatorzy Team…………………33pkt  Waga ryb z trzech tur-39,550
      Tomasz Płocha
      Grzegorz Petrykowski

      5.Metaxa Team……………………34pkt
      Kwiatkowski Marcin
      Dobrzaniecki Jakub

      6.Roksa……………………………..40pkt
      Kamiński Robert
      Samuel Bogdan

      7.Dorado…………………………..45

      Jacek Denkiewicz

      Krzysztof Denkiewicz

      8.Lubusz Team……..47

      Marcin Karaś

      Emil Matjaszko

      9.TK Leszcze………54pkt
      Grzegorz Kasiński
      Roman Telesiński

      10.West Team……………………….59pkt
      Robert Bajenka
      Adam Stefaniak

      11.Amigole……………………..60pkt
      Jacek Kudełka
      Henryk Bednarz

      12.Jutro będzie lepiej ………………61pkt

      Grzegorz Pielasa

      Kacper Bednarrz

      13.Ewika ……………………………62
      Ewa Marszałek
      Katarzyna Dec

      14.Maniakalni Maniacy Wędkowania….72pkt

      Piotr Piotrowicz,.

      Damian Jackowski

       

      15.Team Działkowscy……………….88pkt

      Działkowski Grzegorz

      Karwat Robert

      Dziękuję wszystkim za udział w całym cyklu i zapraszam na następny rok2020

    • #453
      AvatarJacek
      Opiekun forum

      Dzisiaj zgłosiłem cztery drużyny z naszego regionu do finału PLWS sam jestem w szoku ,że się dałem namówić !

      Oto skład drużyn na finał w Częstochowie;

      1.Sens Życia

      Andrzej Lubasiewicz

      Zbigniew Milewski

      2.Łopata Team

      Łopata Maciej

      Andrzej Greczuk

      3…..

      4.Lubusz Team

      Marcin Karaś

      Emil Matjaszko

      • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 8 months temu przez AvatarJacek.
    • #454
      AvatarJacek
      Opiekun forum

      Niestety z Krzysztofem musimy odpuścić . Przez deszcze walom się terminy.

    • #464
      AvatarJacek
      Opiekun forum

      Finał w Częstochowie dla lubuskich drużyn wypadł bardzo dobrze .Zabrakło odrobiny szczęścia aby wejść na pudło .Gratulacje dla naszych.Przypominam że Lubuskie reprezentowali Łopata Team  ,Sens Życia oraz Lubusz Team.;Wyniki Końcowe z Częstochowy;

      http://forum.wyczyn.pl/index.php?/topic/1103-wyniki-ko%C5%84cowe-fina%C5%82-plws-2019/

      • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 7 months temu przez AvatarJacek.
Oglądasz 9 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.