Menu Zamknij

Jacek

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 57)
  • Autor
    Wpisy
  • W odpowiedzi na: Klub Dorado Gorzów #1639
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Na dzień dzisiejszy z powodu pandemii zawody klubu Dorado są odwołane tzn. przeniesione na bliżej nieokreślony termin.

    W odpowiedzi na: PLWS 2021 #1637
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Pierwsza liga po uzupełnieniach.Tylko wycofanie się ze startu danej drużyny, lub braku potwierdzenia o które poproszę na początku maja(między 01.maj , a 10.maj) zwalnia miejsce dla następnej w kolejce.Nadal przyjmuję zgłoszena do startów w drugiej lidze.

    1.Team Robinson
    Artur Kocikowski

    2.Colmic Zachód
    Piotr Jodko
    Franek Kotowski
    3.Polandfishing Zachód 1
    Wieczorek Grzegorz
    Sandecki Tomasz
    4.Żary Team
    Robert Kamiński
    Krzysztof Żuk
    5.Sens Życia
    Andrzej Lubasiewicz
    Zbigniew Milewski
    6.Dorado
    Jacek Denkiewicz
    Krzysztof Denkiewicz
    7.Patałachy
    Ireneusz Kopka
    Paweł Chrzanowski
    8.Jutro Będzie Lepiej
    Kacper Bednarz
    Henryk Bednarz
    9.Żwirek i Muchomorek
    Piotr Dyjecki
    Tomasz Krzecki
    10.Kumple
    Andrzej Greczuk
    Stefan Kowalski
    11. Dendrobena Team
    Łukasz Jarzębski
    Paweł Siembida
    12.Dorado 1
    Waldemar Kryński
    Paweł Błauciak
    13.Amigole
    Jacek Kudełka
    Trojan Bliznakopulu
    14.Colmic Zachód 2
    Łukasz Bańko
    Bartosz Konieczny
    15.Grześki
    Grzegorz Pielasa
    Grzegorz Petrykowski
    16.Górek Team
    Kacper Górecki
    Patrycja Pawłowska
    Aleksandra Sołtysińska
    17.Super Team Dorado
    Klosowicz Rafał
    Patelski Marcin
    18.TEAM PAZAWIAŁKI :
    Tomasz Płocha
    Adam Stefaniak
    19.Braciaki
    Mateusz Birula
    Piotr Birula
    20.Team Drzonków
    Jacek Gawron ,
    Zbigniew Trubiłowicz
    21.Lubusz Team
    Emil Matjaszko
    Marcin Karaś
    22.Roksa
    Samuel Bogdan
    Jacek kozielski

    Lista rezerwowa liczy się kolejność zgłoszeń .Według regulaminu druga liga.

    1.Team Międzyrzecz
    Mateusz Szulczyński
    Rafał Rodziewicz
    2.Sensas Team Żary
    Łukasz Harnys
    Robert Kot
    3.Team Garaż
    Krzysztof Kudła
    Dariusz Sinkiewicz
    4.Team Bolki i Lolki
    – Kamil Kuleta
    – Łukasz Głowacki
    5.Drennan Wałcz
    Grzegorz Kuriata,
    Karol Dąbrowski
    Marek Obarski

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 days, 19 hours temu przez AvatarJacek.
    W odpowiedzi na: PLWS 2021 #1635
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    WCZORAJ OTRZYMAŁEM TAKĄ INFORMACJĘ W SPRAWIE ZALEGŁEGO FINAŁU 2020 CYT;
    Dobry wieczor, W zwiazku z wprowadzonymi obostrzeniami zaległy finał PLWS 2020 zostaje odwołany. Czas niezbędny na organizacji będzie zbyt krótki jeżeli obostrzenia zostaną wycofane po 9.04. (w co osobiście wątpię)Niestety sytuacja jaka ma miejsce od roku i której końca nie widać spowodowała, że finał mimo prób nie jest w stanie się odbyć i nie będę podejmował kroków do przeprowadzenia go w innym terminie. Bardzo proszę o zrozumienie i wyrozumiałość. Miejmy nadzieję, że w tym roku uda się przeprowadzić eliminacje w poszczególnych województwach jak również ogolbosposlki finał. Dziękuję drużyną za cierpliwość.

    Pozdrawiam Dorian

    W odpowiedzi na: PLWS 2021 #1632
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Jest potwierdzona rezerwacja Odra Nowa Sól wraz z organizacją.Warta Świerkocin wypada z pierwszej ligi i wchodzi data 14.08.2021 Odra dwa odcinki Ściany w Nowej Soli.

    Zgodnie z regulaminem jeśli zgłosi się większa ilość drużyn nie mieszczących się w pierwszej lidze zorganizuję jedno-turową drugą ligę.Zawody te odbędą się 21.08.2021 na Ścianie w Świerkocinie(rezerwacja zgłoszona).

    Zawody jednodniowe 250 pkt.od drużyny .Pierwsza piątka zwycięzców ma 100% gwarancji startów w pierwszej lidze w 2022.

    Jednoznacznie z pierwszej ligi spada pięć ostatnich drużyn , a przypadku rezygnacji jakiejkolwiek drużyny z pierwszej ligi (poza ostatnią piątką)automatycznie wchodzi kolejna drużyna z drugiej ligi.

    W odpowiedzi na: PLWS 2021 #1629
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    cyt.- Team Drzonków Jacek Gawron , Zbigniew Trubiłowicz

    propozycja zmiany daty i miejsca zawodów nr.2 z 21.08 na

    14.08.2021 Nowa Sól Ściana dolna i górna.

    I to jest oficjalna propozycja którą mi przedstawiono wraz z organizacją.Oczywiście ja jestem za .Z tego wynika że Świerkocin odpada,ale poczekajmy na oficjalną rezerwację w kalendarzu imprez PZW Zielona Góra.

    W odpowiedzi na: PLWS 2021 #1623
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Nie chcę straszyć ,ale do pierwszej ligi zostało tylko sześć wolnych miejsc .Ja zapisuję zgodnie z regulaminem ,żeby nie było …..a ja nie wiedziałem !!!

    W odpowiedzi na: PLWS 2021 #1617
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Wstępna lista startowa .Pierwszeństwo startu mają drużyny z 2020r.

    1.Team Robinson

    Artur Kocikowski

    2.

    3.Polandfishing Zachód 1

    Wieczorek Grzegorz
    Sandecki Tomasz

    4.Żary Team

    Robert Kamiński
    Krzysztof Żuk

    5.Sens Życia

    Andrzej Lubasiewicz
    Zbigniew Milewski

    6.Dorado

    Jacek Denkiewicz
    Krzysztof Denkiewicz

    7.Patałachy

    Ireneusz Kopka
    Paweł Chrzanowski

    8.Jutro Będzie Lepiej

    Kacper Bednarz
    Henryk Bednarz

    9.

    10.

    11. Dendrobena Team

    Łukasz Jarzębski
    Paweł Siembida

    12.Dorado 1

    Waldemar Kryński
    Paweł Błauciak

    13.Amigole

    Jacek Kudełka
    Trojan Bliznakopulu

    14.

    15.Grześki

    Grzegorz Pielasa
    Grzegorz Petrykowski

    16.Górek Team

    Kacper Górecki
    Patrycja Pawłowska
    Aleksandra Sołtysińska

    17.Super Team Dorado

    Klosowicz Rafał
    Patelski Marcin

    18.TEAM PAZAWIAŁKI :

    Tomasz Płocha
    Adam Stefaniak

    19.Braciaki

    Mateusz Birula
    Piotr Birula

    20.Team Drzonków

    Jacek Gawron ,
    Zbigniew Trubiłowicz

    21.Lubusz Team

    Emil Matjaszko
    Marcin Karaś

    22.Roksa

    Samuel Bogda
    Jacek kozielski

    Lista rezerwowa liczy się kolejność zgłoszeń .Według regulaminu druga liga.

    1.Colmic Zachód

    Piotr Jodko
    Franek Kotowski

    2.Żwirek i Muchomorek

    Piotr Dyjecki
    Tomasz Krzecki

    3.Colmic Zachód 2

    Łukasz Bańko
    Bartosz Konieczny

    4.Kumple

    Andrzej Greczuk
    Stefan Kowalski

    5.Team Międzyrzecz

    Mateusz Szulczyński
    Rafał Rodziewicz

    6.Sensas Team Żary

    Łukasz Harnys
    Robert Kot

    7.Team Garaż

    Krzysztof Kudła
    Dariusz Sinkiewicz

    8.Team Bolki i Lolki

    Kamil Kuleta
    Łukasz Głowacki

    9.Drennan Wałcz

    Grzegorz Kuriata,
    Karol Dąbrowski
    Marek Obarski

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 months, 4 weeks temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 months, 4 weeks temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 months, 4 weeks temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 months, 3 weeks temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 months, 3 weeks temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 months, 3 weeks temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 months, 3 weeks temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 months, 3 weeks temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 months, 2 weeks temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 months, 1 week temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 week, 2 days temu przez AvatarJacek.
    W odpowiedzi na: Kondolencje #1615
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Niestety, ale w krótkim czasie po ojcu Jurkowi zmarła matka.

    Z powodu śmierci matki dla Jerzego Sienkiewicza od kolegów z klubu i koła szczere kondolencje

    W odpowiedzi na: Klub Dorado Gorzów #1613
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Rezerwacja terminów zawodów na 2021 Klubu Dorado Gorzów

    1.04.04.2021 Puchar Wiosny -Staw Goszczanowski
    2.11.07.2021 Otwarte Mistrzostwa Klubu Dorado – Warta Ciecierzyce
    3.25.07.2021 Puchar Lata -Warta Ciecierzyce
    4.26.09.2021 Super Puchar Dorado -Warta Opaska Kostrzyn
    5.10.10.2021 Puchar Jesieni -Warta Kostrzyn

    W odpowiedzi na: Kondolencje #1612
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Z powodu śmierci ojca dla Jerzego Sienkiewicza od kolegów z klubu i koła szczere kondolencje

    W odpowiedzi na: Plws 2020 #1610
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Po dzisiejszym (tj.piątek)oficjalnym treningu finał PLWS odwołany i to nie ze względu na żółtą ,czy czerwoną strefę lub jak kto woli covit-19 ,a ze względu na powódź(fala powodziowa dociera do Wrocławia .W Opolu dzisiaj 5m70cm) po prostu ich zalało.Finał przeniesiono na wiosnę 2021 .Termin zostanie podany po uwzględnieniu kalendarza imprez wędkarskich na 2021.

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 5 months, 3 weeks temu przez AvatarJacek.
    W odpowiedzi na: Plws 2020 #1609
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Ostatecznie mimo ośmiu przyznanych miejsc na finał zdecydowało się pojechać tylko pięć drużyn;

    1.Żary Team

    2.Jutro będzie lepiej

    3.Team Robinson

    4.Team Cormorany

    5.Sens Życia

    Finał za tydzień -w miarę możliwości będę się starał informować na forum o postępach naszych drużyn

    W odpowiedzi na: Klub Dorado Gorzów #1602
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Wyniki zawodów 27.09.2020 Warta Kostrzyn n\o

    Sek A
    1.Błauciak Paweł 15940
    2.Marcin Karaś 15490
    3.Greczuk Andrzej 15460
    4.Denkiewicz Jacek 14190
    5.Kemal Ildiz 10480
    6.Engin Ozdemir 10470
    7.Małysz Jan 10130
    8.Chrzanowski Paweł 9855
    9.Kopka Ireneusz 9275
    10.Klosowicz Rafał 9030

    Sek B
    1.Sosiński Sławomir 16600
    2.Stefaniak Adam 13520
    3.Patelski Marcin 12480
    4.Kryński Waldemar 11530
    5.Milewski Zbigniew 10760
    6.Deputat Wiesław 10300
    7.Dolaciński Robert 9875
    8.Gawron Jacek 9655
    9.Lubasiewicz Andrzej 8905
    10.Dolaciński Krystian 3110

    Sumując zawody wygrał Sosiński Sławomir przed Pawłem Błauciakiem i Marcinem Karsiem.
    Klasyfikacja po trzech turach;

    1.Kryński Waldemar…9
    2.Kemal Yildiz ..10
    3.Patelski Marcin…11
    4.Chrzanowski Paweł…14
    4.Engin Ozdemir….14
    4.Błauciak Paweł pkt.14
    7.Dolaciński Robert…16
    7.Denkiewicz Jacek…16
    9.Stefaniak Adam 17
    10.Kłosowicz Rafał…19
    11.Deputat Wiesław …20
    12.Lubasiewicz Andrzej …22
    13.Sosiński Sławomir…25
    14.Karaś Marcin …26
    14.Berger Marcin …26
    16.Siebieda Paweł …27
    16.Płocha Tomasz….27
    16.Greczuk Andrzej… 27
    19.Bogdan Samuel…28
    20.Milewski Zbigniew…29
    21.Małysz Jan…31
    22.Gawron Jacek …32
    23.Kopka Irenusz…33
    24.Dolaciński Krystian …34

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 months, 2 weeks temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 months, 2 weeks temu przez AvatarJacek.
    W odpowiedzi na: Klub Dorado Gorzów #1597
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Jak informuje Prezes klubu Dorado Waldemar Kryński w dniu 27.09.2020 na rz. Warcie w Kostrzynie n|O ‚Opaska” odbędzie się „Super Puchar klubu Dorado”. Zbiórka 8.00 wpisowe 70 pkt.Łowimy pięć godzin.Zawody otwarte .
    Zapisy obowiązkowe do dnia 25.09.2020 pod numerami telefonu Gorzów Sklep Wędkarski Dorado tel. 95 7230 231
    Waldemar Kryński tel. 602 273 518

    W odpowiedzi na: Plws 2020 #1594
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Do wielkiego finału otrzymaliśmy aż osiem miejsc.Po konsultacjach telefonicznych na finał jadą;

    1.Team Robinson

    2.Team Niwa 2

    3.Żary Team

    4.Lubusz Team

    5.Sens Życia

    6.Team Cormorany

    7.Jutro będzie lepiej

    Panowie powodzenia w finale-łamcie kije 😀

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 months, 1 week temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 months, 1 week temu przez AvatarJacek.
Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 57)