Menu Zamknij

Jacek

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 53)
  • Autor
    Wpisy
  • W odpowiedzi na: PLWS 2021 #1629
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    cyt.- Team Drzonków Jacek Gawron , Zbigniew Trubiłowicz

    propozycja zmiany daty i miejsca zawodów nr.2 z 21.08 na

    14.08.2021 Nowa Sól Ściana dolna i górna.

    I to jest oficjalna propozycja którą mi przedstawiono wraz z organizacją.Oczywiście ja jestem za .Z tego wynika że Świerkocin odpada,ale poczekajmy na oficjalną rezerwację w kalendarzu imprez PZW Zielona Góra.

    W odpowiedzi na: PLWS 2021 #1623
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Nie chcę straszyć ,ale do pierwszej ligi zostało tylko sześć wolnych miejsc .Ja zapisuję zgodnie z regulaminem ,żeby nie było …..a ja nie wiedziałem !!!

    W odpowiedzi na: PLWS 2021 #1617
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Wstępna lista startowa .Pierwszeństwo startu mają drużyny z 2020r.

    1.

    2.

    3.Polandfishing Zachód 1

    Wieczorek Grzegorz
    Sandecki Tomasz

    4.Żary Team

    Robert Kamiński
    Krzysztof Żuk

    5.Sens Życia

    Andrzej Lubasiewicz
    Zbigniew Milewski

    6.Dorado

    Jacek Denkiewicz
    Krzysztof Denkiewicz

    7.Patałachy

    Ireneusz Kopka
    Paweł Chrzanowski

    8.Jutro Będzie Lepiej

    Kacper Bednarz
    Henryk Bednarz

    9.

    10.

    11. Dendrobena Team

    Łukasz Jarzębski
    Paweł Siembida

    12.Dorado 1

    Waldemar Kryński
    Paweł Błauciak

    13.Amigole

    Jacek Kudełka
    Trojan Bliznakopulu

    14.

    15.

    16.Górek Team

    Patrycja Pawłowska
    Aleksandra Sołtysińska
    Kacper Górecki

    17.Super Team Dorado

    Klosowicz Rafał
    Patelski Marcin

    18.TEAM PAZAWIAŁKI :

    Tomasz Płocha
    Adam Stefaniak

    19.Braciaki

    Mateusz Birula
    Piotr Birula

    20.Team Drzonków

    Jacek Gawron ,
    Zbigniew Trubiłowicz

    21.Lubusz Team

    Emil Matjaszko
    Marcin Karaś

    22.Roksa

    Samuel Bogda
    Jacek kozielski

    Lista rezerwowa liczy się kolejność zgłoszeń .Według regulaminu druga liga.

    1.Colmic Zachód

    Piotr Jodko
    Franek Kotowski

    2.Żwirek i Muchomorek

    Piotr Dyjecki
    Tomasz Krzecki

    3.Colmic Zachód 2

    Łukasz Bańko
    Bartosz Konieczny

    4.Kumple

    Andrzej Greczuk
    Stefan Kowalski

    5.Team Międzyrzecz

    Mateusz Szulczyński
    Rafał Rodziewicz

    6.Sensas Team Żary

    Łukasz Harnys
    Robert Kot

    7.Team Garaż

    Krzysztof Kudła
    Dariusz Sinkiewicz

    8.Team Bolki i Lolki

    Kamil Kuleta
    Łukasz Głowacki

    9.Drennan Wałcz

    Grzegorz Kuriata,
    Karol Dąbrowski
    Marek Obarski

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 week, 2 days temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 week, 2 days temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 week, 1 day temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 days, 17 hours temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 days, 11 hours temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 days, 23 hours temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 day, 23 hours temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 day, 10 hours temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 11 hours, 2 minutes temu przez AvatarJacek.
    W odpowiedzi na: Kondolencje #1615
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Niestety, ale w krótkim czasie po ojcu Jurkowi zmarła matka.

    Z powodu śmierci matki dla Jerzego Sienkiewicza od kolegów z klubu i koła szczere kondolencje

    W odpowiedzi na: Klub Dorado Gorzów #1613
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Rezerwacja terminów zawodów na 2021 Klubu Dorado Gorzów

    1.04.04.2021 Puchar Wiosny -Staw Goszczanowski
    2.11.07.2021 Otwarte Mistrzostwa Klubu Dorado – Warta Ciecierzyce
    3.25.07.2021 Puchar Lata -Warta Ciecierzyce
    4.26.09.2021 Super Puchar Dorado -Warta Opaska Kostrzyn
    5.10.10.2021 Puchar Jesieni -Warta Kostrzyn

    W odpowiedzi na: Kondolencje #1612
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Z powodu śmierci ojca dla Jerzego Sienkiewicza od kolegów z klubu i koła szczere kondolencje

    W odpowiedzi na: Plws 2020 #1610
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Po dzisiejszym (tj.piątek)oficjalnym treningu finał PLWS odwołany i to nie ze względu na żółtą ,czy czerwoną strefę lub jak kto woli covit-19 ,a ze względu na powódź(fala powodziowa dociera do Wrocławia .W Opolu dzisiaj 5m70cm) po prostu ich zalało.Finał przeniesiono na wiosnę 2021 .Termin zostanie podany po uwzględnieniu kalendarza imprez wędkarskich na 2021.

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 months temu przez AvatarJacek.
    W odpowiedzi na: Plws 2020 #1609
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Ostatecznie mimo ośmiu przyznanych miejsc na finał zdecydowało się pojechać tylko pięć drużyn;

    1.Żary Team

    2.Jutro będzie lepiej

    3.Team Robinson

    4.Team Cormorany

    5.Sens Życia

    Finał za tydzień -w miarę możliwości będę się starał informować na forum o postępach naszych drużyn

    W odpowiedzi na: Klub Dorado Gorzów #1602
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Wyniki zawodów 27.09.2020 Warta Kostrzyn n\o

    Sek A
    1.Błauciak Paweł 15940
    2.Marcin Karaś 15490
    3.Greczuk Andrzej 15460
    4.Denkiewicz Jacek 14190
    5.Kemal Ildiz 10480
    6.Engin Ozdemir 10470
    7.Małysz Jan 10130
    8.Chrzanowski Paweł 9855
    9.Kopka Ireneusz 9275
    10.Klosowicz Rafał 9030

    Sek B
    1.Sosiński Sławomir 16600
    2.Stefaniak Adam 13520
    3.Patelski Marcin 12480
    4.Kryński Waldemar 11530
    5.Milewski Zbigniew 10760
    6.Deputat Wiesław 10300
    7.Dolaciński Robert 9875
    8.Gawron Jacek 9655
    9.Lubasiewicz Andrzej 8905
    10.Dolaciński Krystian 3110

    Sumując zawody wygrał Sosiński Sławomir przed Pawłem Błauciakiem i Marcinem Karsiem.
    Klasyfikacja po trzech turach;

    1.Kryński Waldemar…9
    2.Kemal Yildiz ..10
    3.Patelski Marcin…11
    4.Chrzanowski Paweł…14
    4.Engin Ozdemir….14
    4.Błauciak Paweł pkt.14
    7.Dolaciński Robert…16
    7.Denkiewicz Jacek…16
    9.Stefaniak Adam 17
    10.Kłosowicz Rafał…19
    11.Deputat Wiesław …20
    12.Lubasiewicz Andrzej …22
    13.Sosiński Sławomir…25
    14.Karaś Marcin …26
    14.Berger Marcin …26
    16.Siebieda Paweł …27
    16.Płocha Tomasz….27
    16.Greczuk Andrzej… 27
    19.Bogdan Samuel…28
    20.Milewski Zbigniew…29
    21.Małysz Jan…31
    22.Gawron Jacek …32
    23.Kopka Irenusz…33
    24.Dolaciński Krystian …34

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 months, 3 weeks temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 months, 3 weeks temu przez AvatarJacek.
    W odpowiedzi na: Klub Dorado Gorzów #1597
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Jak informuje Prezes klubu Dorado Waldemar Kryński w dniu 27.09.2020 na rz. Warcie w Kostrzynie n|O ‚Opaska” odbędzie się „Super Puchar klubu Dorado”. Zbiórka 8.00 wpisowe 70 pkt.Łowimy pięć godzin.Zawody otwarte .
    Zapisy obowiązkowe do dnia 25.09.2020 pod numerami telefonu Gorzów Sklep Wędkarski Dorado tel. 95 7230 231
    Waldemar Kryński tel. 602 273 518

    W odpowiedzi na: Plws 2020 #1594
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Do wielkiego finału otrzymaliśmy aż osiem miejsc.Po konsultacjach telefonicznych na finał jadą;

    1.Team Robinson

    2.Team Niwa 2

    3.Żary Team

    4.Lubusz Team

    5.Sens Życia

    6.Team Cormorany

    7.Jutro będzie lepiej

    Panowie powodzenia w finale-łamcie kije 😀

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 months, 3 weeks temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 months, 2 weeks temu przez AvatarJacek.
    W odpowiedzi na: Plws 2020 #1590
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Wyniki ostatniej tury zawodów.Kostrzyn n\o 05.09 2020.

    1.Super Dorado Team …..3 i 2 sektorowe 5 pkt. Waga ryb 16630

    2.Żary Team ……1 i 5 ……6pkt Waga ryb 18055

    3.Team Robinson… 2 i 5 ……7pkt waga ryb 16165

    4.Team Niwa 2 ….1 i 7……8 pkt waga ryb 13635

    5.Sens Życia….1 i 8…..9pkt waga ryb 18775

    6.Dorado 1….7 i 2….9pkt waga ryb 13520

    7.Dendrobena Team….1 i 9 ….10pkt waga ryb 20180

    8.Lubusz Team…8 i 2….10 pkt waga ryb 16980

    9.Grześki….6 i 4….10pkt Waga ryb 15955

    10.Pozawiałki Team…4 i 6….10pkt waga ryb 13180

    11.Roksa …4 i 7 ….11pkt waga ryb 14640

    12.Dorado 6 i 5 ….11pkt waga ryb 12555

    13..Jutro Będzie Lepiej …7 i 4….11 pkt…waga ryb 12145

    14.Cormorany Team…3 i 8….11pkt waga ryb 10965

    15.Team Niwa….3 i 9 ….12pkt waga ryb 12555

    16.Drzonków Team….5 i 8….13pkt…waga ryb 12785

    17.Górek Team 3 i 10….13 pkt…..waga ryb 10405

    18.Amigole 6 i 9….15 pkt waga ryb 11215

    19.Eksperci 10 i 9…..19 pkt waga ryb 6405

    20.Braciaki 10 i 10….20 pkt 8510

    24.Team AbC Eko…….28 pkt

    24.Mivardi.Cz…….28pkt

    Punktacja ogólna po trzech turach;

    1.Team Robinson ….10 pkt

    2.Team Niwa 2 ….12 pkt .Pkt sektorowe 20

    3.Żary Team…..12 pkt .Pkt sektorowe 21

    4.Lubusz Team…16pkt

    5.Sens Życia…..18 pkt

    6.Super Dorado Team….24pkt

    7.Team Pozawiałki….27pkt

    8.Grześki…..30 pkt .Pkt

    9.Cormorany Team…31pkt

    10.Dendrobena Team….33 pkt

    11.Jutro będzie lepiej…34pkt

    12.Roksa…..35pkt

    13.Niwa Team…..37pkt

    14.Dorado1…..38pkt

    15.Dorado…..43pkt

    16.Drzonków Team….44pkt

    17.Eksperci….45pkt

    18.Górek Team….51pkt

    19.Braciaki…54pkt

    20.ABC EKO Team….54pkt

    21.Mivardi.Cz.59…pkt

    22.Amigole…60 pkt

    Dziękuję wszystkim zawodnikom za wzorcową postawę w trakcie wszystkich zawodów .Zapraszam na przyszły rok .

    Oczywiście Życzę połamania kija naszym drużynom które wybiorą się na finał PLWS .Finał odbędzie się we Wrocławiu na kanale Karłowickim w dniach 16-18.10 2020.O ilości otrzymanych miejsc w finale poinformuję w najbliższym czasie

    W odpowiedzi na: Klub Dorado Gorzów #1587
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Wyniki zawodów Warta Ciecierzyce”Topole”
    1.Rafał Kłosowicz A2 wynik 22800
    2.Engin Ozdemir B4 wynik 13480
    3.Patelski Marcin A1 wynik 20300
    4.Kryński WaldemarB3 wynik 8110
    5.Kemal Yildiz A3 wynik 14890
    6. Dolaciński Robert B1 6935
    7.Chrzanowski Paweł A4 wynik 12333
    8.Denkiewicz Jacek B2 wynik 4460

    Klasyfikacja po dwóch turach;
    1.Kemal Yildiz ..5
    2.Kryński Waldemar…5
    3.Chrzanowski Paweł…6
    4.Patelski Marcin…8
    5..Engin Ozdemir….8
    6.Kłosowicz Rafał…9
    7.Dolaciński Robert…10
    8.Błauciak Paweł pkt.11
    9.Lubasiewicz Andrzej …11
    10.Denkiewicz Jacek…12
    11.Siebieda Paweł …13
    12.Berger Marcin …14
    13.Deputat Wiesław …14
    14.Stefaniak Adam…15
    15.Płocha Tomasz….15
    16.Bogdan Samuel…16

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 months, 3 weeks temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 months, 3 weeks temu przez AvatarJacek.
    W odpowiedzi na: Plws 2020 #1585
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Ogłoszenie;

    W dniu 05.09.2020 na rz.Warcie w Kostrzynie „Opaska” odbędą się ostatnie zawody z cyklu PLWS .Zbiórka 7.00 .Na zbiórce obowiązują wszystkie wytyczne dotyczące Koronawirusa w kontaktach międzyludzkich w terenie otwartym na dzień 05.09.2020.

    Program dnia.

    7.00-8.00 -Sprawdzenie obecności i losowanie

    8.00-9.50-przejście na stanowiska i przygotowanie do łowienia

    9.50-10.00-nęcenie ciężkie

    10.00-14.00- łowimy

    14.00-14.30-Waga

    14.30-15.00 Posiłek oraz odczytanie wyników .

    Jako że zacząłem masową produkcję dżdżownicy Kalifornijskiej ,a zarodki są z Holandii odmiany bursztynowej i nie tylko .Można u mnie zamówić każdą ilość.Cena 1 kg to 90 zł.

    Bardzo istotna sprawa !!! Dojazd do miejsca zbiórki, oraz dojazd na stanowiska ma odbywać się tylko i wyłącznie wyjeżdżonymi drogami. ZAKAZ JEŻDŻENIA PO ŁĄKACH NA SKRÓTY ,ORAZ PARKOWANIA NA ŁĄKACH .Stajemy przy drodze dojazdowej.

    W odpowiedzi na: Plws 2020 #1583
    AvatarJacek
    Opiekun forum

    Wyniki Zwodów z dnia 22.08.2020 rz.Warta Świerkocin

    1.Team Niwa 2 ….pkt. sektorowe 3

    2.Team Robinson…………….4

    3.Cormorany Team…….8 waga 6405

    4.Super Team Dorado…..8 waga 6340

    5.Dendrobena Team…..8 waga 6335

    6.Lubusz Team……8 waga 5210

    7.Sens Życia……8 waga 4890

    8.Drzonków Team….8 waga 3570

    9.Żary Team……9

    10.Team Niwa…..11 waga 4210

    11.Grześki……11 waga 3220

    12Team ABC EKO …..12

    13.Team Pozawiałki…..13

    14.Dorado ……14

    15.Eksperci….15 waga 2895

    16.Roksa…..15 waga 2400

    17.Dorado1…15 waga 1580

    18.Górek Team….16

    19.Jutro Będzie Lepiej….18 waga 1800

    20.Amigole……18 Waga 1690

    21.Braciaki…..19.

    22.Mivardi .CZ….Nie obecni

    Serdecznie dziękuję za przybycie i miłą atmosferę pomimo przeciwności np; głębokość miejscami 85 cm,rzęsa,wiatr ,deszcz i brak ryby! Katastrofa!

    Wynik po dwóch turach

    1.Team Robinson- punkty 7 punkty sektorowe 12 waga z dwóch zawodów 27565
    2.Team Niwa 2….8 ……12 waga 51470
    3.Lubusz Team…..8 ……15 waga 27510
    4.Zary Team pkt 10 ……15 waga 29005
    5.Sens Życia….13…..16 waga 17200
    6.Team Pozawiałki …..17…..20 waga 16340
    7.Cormorany Team….17….22 waga 15105
    8.Grześki…..21……22 waga 13520
    9.Jutro będzie lepiej….21…..25 waga16300
    10.Niwa Team….22…..23 waga 14010
    11.Super Team Dorado….23….24 waga 14000
    12.Roksa….24……25 waga 12255
    13.Dendrobena Team….26…..25 waga 12955
    14.Eksperci….26……27 waga 16715
    15.Drzonków Team….28…..25 waga 12950
    16.Team ABC Eko…30….28 waga 11620
    17.Dorado….31……30 waga 15255
    18.Dorado1 ….32…..30 waga 13160
    19.Mivardi.Cz…33……35 waga 14705
    21.Górek Team…34…..31waga 14250
    20.Braciaki…34…..33 waga 15705
    22.Amigole …42….35 waga 8020

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 5 months temu przez AvatarJacek.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 months, 3 weeks temu przez AvatarJacek.
Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 53)