Turniej Miast 2017 - Memoriał im. prof. Zbigniewa Religi

Przedstawiam wyniki z Turnieju Miast 2017 - Memoriału im. prof. Zbigniewa Religi, relacja i foto już wkrótce...

 

SEKTOR A

Miejsce

Nazwisko i imię

Drużyna

Waga

Stan.

1

RÓJ MIROSŁAW

Bogdaniec 2

4975

9

2

SKIBOWICZ ADAM

„Lubuscy Amatorzy”

4490

10

3

MIERZEJESKI JACEK

Miasto Wałcz

2630

2

4

WIECZOREK GRZEGORZ

PZW Zielona Góra

2250

5

5

KOWALSKI PAWEŁ

PZW Koszalin

1665

11

6

TANAJEWSKI WOJCIECH

PZW Zwierzyń

1310

4

7

REBELSKI MARCIN

Zielona Góra 2

830

1

8

GAŁANIK ANDRZEJ

Kostrzyn Wlkp.

825

8

9

BEGIER RAFAŁ

Poznań

720

7

10

KEMAL YILDIZ

Dorado Gorzów

395

6

11

WIECZOREK DAWID

ON PZW Piła

320

3

 

SEKTOR B

Miejsce

Nazwisko i imię

Drużyna

Waga

Stan.

1

KARAŚ MARCIN

PZW Zwierzyń

5885

5

2

WAJMAN DAWID

Kostrzyn Wlkp.

3645

2

3

STASIAK HIERONIM

Miasto Wałcz

2820

10

4

LORENTOWICZ PIOTR

Bogdaniec 2

2190

1

5

DEPUTAT WIESŁAW

Dorado Gorzów

2060

11

6

KOSZELA ROMAN

Zielona Góra 2

1825

4

7

PIETRZYCKI MACIEJ

ON PZW Piła

1140

6

8

BATOR WALDEMAR

„Lubuscy Amatorzy”

1125

7

9

BERNAT MACIEJ

PZW Koszalin

420

9

10

STEFANIAK ADAM

PZW Zielona Góra

340

8

11

KAZIEMIERCZAK ZBIGNIEW

Poznań

250

3

 

SEKTOR C

Miejsce

Nazwisko i imię

Drużyna

Waga

Stan.

1

WŁODARCZAK JAN

Bogdaniec 2

1870

8

2

KRZYSZTOFIAK DAMIAN

PZW Koszalin

1260

7

3

GRZYL ZBIGNIEW

ON PZW Piła

850

5

4

OBARSKI MAREK

Miasto Wałcz

740

9

5

GAŁA PIOTR

Zielona Góra 2

570

10

6

MUDRECKI WŁADYSŁAW

Dorado Gorzów

420

1

7

DUKARSKI ADAM

Kostrzyn Wlkp.

420

11

8

PŁOCHA TOMASZ

PZW Zielona Góra

320

6

9

ŁOPACZYK GRACIAN

PZW Zwierzyń

150

3

10

BRUDNIEWICZ MARCIN

Poznań

90

2

11

PAŁUBIAK PIOTR

„Lubuscy Amatorzy”

0

4

 

SEKTOR D

Miejsce

Nazwisko i imię

Drużyna

Waga

Stan.

1

STENCEL JÓZEF

Miasto Wałcz

4240

4

2

KOWALUK ANDRZEJ

ON PZW Piła

3390

11

3

WRÓBEL DARIUSZ

Dorado Gorzów

2630

2

4

WYRWISZ KRZYSZTOF

PZW Koszalin

1750

3

5

SZULCZEWSKI SEBASTIAN

PZW Zielona Góra

1540

10

6

CISEK PAWEŁ

PZW Zwierzyń

1350

5

7

KOPROWICZ SYLWESTER

Poznań

1310

8

8

LIPIECKI GRZEGORZ

Kostrzyn Wlkp.

760

1

9

TYLICKI JÓZEF

Bogdaniec 2

430

9

10

KRYCH ANDRZEJ

Zielona Góra 2

280

7

11

LINDNER ADRIAN

„Lubuscy Amatorzy”

100

6

 

SEKTOR E

Miejsce

Nazwisko i imię

Drużyna

Waga

Stan.

1

LICZBIŃSKI WOJCIECH

PZW Zielona Góra

2240

3

2

BŁAUCIAK PAWEŁ

„Lubuscy Amatorzy”

2170

11

3

CHOLEWIŃSKI PIOTR

Dorado Gorzów

1425

4

4

WCISŁO ROBERT

PZW Zwierzyń

1350

7

5

KMIEĆ WŁODZIMIERZ

Poznań

1115

6

6

KOZAK MARUSZ

ON PZW Piła

1075

1

7

PATELSKI MARCIN

Zielona Góra 2

850

8

8

TORBIŃSKI FRANCISZEK

PZW Koszalin

590

5

9

KIRSCHENSTEIN GRZEGORZ

Miasto Wałcz

520

2

10

LORENTOWICZ TADEUSZ

Bogdaniec 2

515

10

11

WALKOWIAK IRENEUSZ

Kostrzyn Wlkp.

215

9

 

SEKTOR F

Miejsce

Nazwisko i imię

Drużyna

Waga

Stan.

1

SKIBA MAREK

Miasto Wałcz

2515

3

2

SZULCZEWSKA BEATA

PZW Zielona Góra

1890

4

3

KAŁUŻNY ADAM

Dorado Gorzów

1490

9

4

MARKIEWICZ GRZEGORZ

Kostrzyn Wlkp.

1120

5

5

TRAJNEROWICZ ANDRZEJ

Poznań

1105

11

6

GEISLER MIKOŁAJ

ON PZW Piła

750

8

7

ŁYCZEWSKI JAROSŁAW

PZW Zwierzyń

670

1

8

KOZIELSKI JACEK

Bogdaniec 2

640

6

9

MINGE PAWEŁ

„Lubuscy Amatorzy”

465

2

10

GAWRON JACEK

Zielona Góra 2

365

7

11

BOJER JERZY

PZW Koszalin

210

10

 

SEKTOR G

Miejsce

Nazwisko i imię

Drużyna

Waga

Stan.

1

BOJENKA ROBERT

„Lubuscy Amatorzy”

3450

1

2

WŁOCH RADOSŁAW

ON PZW Piła

2245

10

3

KASIŃSKI GRZEGORZ

Bogdaniec 2

2185

11

4

LACH PAWEŁ

Kostrzyn Wlkp.

2075

4

5

SZULCZEWSKI PIOTR

PZW Zielona Góra

2015

6

6

MATJACZKO EMIL

Dorado Gorzów

1870

3

7

ROMAŃCZAK JANEK

Miasto Wałcz

1745

5

8

DĄBROWSKI DARIUSZ

Poznań

950

7

9

ŁOHUNKO HENRYK

PZW Zwierzyń

490

9

10

KONCUR ARTUR

Zielona Góra 2

415

2

11

GAJEWSKI MIECZYSŁAW

PZW Koszalin

345

8

 

SEKTOR H

Miejsce

Nazwisko i imię

Drużyna

Waga

Stan.

1

KIJEK ROMAN

ON PZW Piła

3155

8

2

WALCZAK TOMASZ

Poznań

2695

1

3

DYWELSKI ŁUKASZ

PZW Koszalin

2445

4

4

PIECHOWIAK KRZYSZTOF

Miasto Wałcz

2380

3

5

PAPROCKI JĘDRZEJ

Kostrzyn Wlkp.

2265

5

6

STRÓŻNIAK GRZEGORZ

PZW Zielona Góra

1915

11

7

SOBIŚ RAFAŁ

PZW Zwierzyń

1705

2

8

TELESIŃSKI ROMAN

Bogdaniec 2

1225

9

9

KRYŃSKI WALDEMAR

Dorado Gorzów

825

10

10

RUROWSKI MARCIN

Zielona Góra 2

555

6

11

NOWIŃSKI PAWEŁ

„Lubuscy Amatorzy”

205

7

 

SEKTOR I

Miejsce

Nazwisko i imię

Drużyna

Waga

Stan.

1

HOPPE HENRYK

ON PZW Piła

3240

9

2

BARSZCZEWSKI ARTUR

PZW Koszalin

3015

7

3

TANAJEWSKI GRZEGORZ

PZW Zwierzyń

2155

8

4

KRYCH ANDRZEJ

Zielona Góra 2

2065

11

5

CZEREPOWSKI TOMASZ

Dorado Gorzów

1915

2

6

BIAŁAS ŁUKASZ

Miasto Wałcz

1320

6

7

PIĄTKOWIAK ARKADIUSZ

Kostrzyn Wlkp.

1250

3

8

PETRYKOWSKI GRZEGORZ

PZW Zielona Góra

980

1

9

SAMUEL BOGDAN

Bogdaniec 2

800

5

10

STACHOWIAK ANDRZEJ

Poznań

485

10

11

ADAMIAK KAZIMIERZ

„Lubuscy Amatorzy”

435

4

 

SEKTOR J

Miejsce

Nazwisko i imię

Drużyna

Waga

Stan.

1

DĄBROWSKI KAROL

Miasto Wałcz

8560

11

2

SIENKIEWICZ JERZY

Dorado Gorzów

7350

9

3

MATELSKI SŁAWOMIR

Bogdaniec 2

6660

6

4

ŚLOSARZ ANDRZEJ

Kostrzyn Wlkp.

5435

8

5

WALENCIAK ADAM

Zielona Góra 2

5390

7

6

CISEK ANDRZEJ

PZW Zwierzyń

3905

10

7

BERGER MARCIN

PZW Zielona Góra

2570

3

8

PŁACZKOWSKI RYSZARD

„Lubuscy Amatorzy”

1525

5

9

DUDA ARKADIUSZ

ON PZW Piła

1285

4

10

BUBNOWICZ JAREK

PZW Koszalin

503

1

11

GRUPIŃSKI FRANCISZEK

Poznań

30

2

 

WYNIKI KOŃCOWE

Miejsce

Drużyna

Waga

Punkty

1

Miasto Wałcz

27470

39

2

ON PZW Piła

17450

48

3

Dorado Gorzów

20380

52

4

Bogdaniec 2

21490

56

5

PZW Zielona Góra

16060

56

6

PZW Zwierzyń

18970

58

7

Kostrzyn Wlkp.

18010

60

8

PZW Koszalin

12203

65

9

„Lubuscy Amatorzy”

13965

74

10

Zielona Góra

13145

74

11

Poznań

8750

78

 

 

Comments   

 
#1 Robert Wcisło 2017-06-18 19:07
Film z inauguracji

https://www.youtube.com/watch?v=ZxH_JZpTXlc&t=15s
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Design & Hosting: AP SOFT |